Громадська рада

Кабмін Звільнив Заступника Міністра Юстиції Главком

Краще за все виділяти слово або фразу цілком, а причину помилки чи свій варіант вказувати в полі нижче. Також можна вказати своє ім’я та e-mail, щоб адміністратор зміг уточнити незрозумілі моменти. radateof.org.ua П’ятий крок – це можливість взяття участі у засіданні Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. 6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги.

громадська рада при міністерстві юстиції

Йдеться про позов за минулорічним розслідуванням про тіньове фінансування “Партії Шарія”. Порівняно з 2014 роком було надіслано менше запитів – 234 проти 262 у 2015. При цьому варто відмітити, що у 2014 році ГР почала працювати лише в середині листопада. Таким чином активність ГР у 2014 році можна оцінювати у one hundred seventy five запитів/місяць. За підсумками 2015 року активність дорівнювала 20 запитів/місяць.

Громадська Рада

12 лютого 2015 року, позов до Окружного адміністративного суду Києва щодо не звільнення Генеральною прокуратурою України Миколи Франтовського з посади Прокурора Донецької області. 14 лютого Микола Франтовський був звільнений із займаної посади. Нагадаємо, 30 липня українські патріотичні організації офіційно звернулися до Громадської ради при Міністерстві юстиції з вимогою анулювати реєстрацію “Опозиційної платформи – За життя” та “Партії Шарія”. В Україні багато громадських рад. Їх можна поділити на групи відповідно до інституцій. Затверджуємо Положення про громадську раду та його погодження з органом виконавчої влади.

№ fifty nine (майдан Незалежності, 2, 4-й поверх). Місце проведення – майдан Незалежності, 2 (каб. № 59, 4-й поверх). Громадська рада має бланк із своїм найменуванням та іншими реквізитами (адреса, електронна адреса, телефон/факс).

Мусаєва-Боровик Севгіль Хайретдинівна – головний редактор інтернет-видання «Українська правда». За даними авторів звернення, СБУ та Мін’юст вже почали розслідування на предмет порушення вищевказаними політсилами ст. 5 і 21 закону “Про політичні партії в Україні”. Раду громадського контролю також обирають за допомогою онлайн-голосування. Ситуація змінилася у 2019 році, коли у Постанову внесли зміни.

  • «Організоване суддівське угрупування», «Революція негідності», «Жерці чи ненажери?
  • Ще однією стороною діяльності Громадської ради стало направлення інформаційних запитів в органи державної влади з метою контролю за виконанням ними люстраційного законодавства.
  • До адресатів дійшли всі 234 запитів.
  • Після затвердження нового складу діяльність Громадської ради попереднього скликання припиняється.

В 2014 році ГР направила до державних органів 287 запити з питаннями, пов’язаними з проведенням люстрації в них. До адресатів дійшло 262 запити (ще 23 було відкликано ГР, 2 повернуто поштою). На ці запити було отримано 216 відповідей. 46 запитів (18%) були проігноровані адресатами. Якісний аналіз отриманих відповідей свідчить про те, що майже половина відповідей були неповними або зовсім не містили відповіді на запитувану інформацію.

Ірпінський Міський Відділ Державної Виконавчої Служби Головного Територіального Управління Юстиції

📝Основним аспектом який був розглянутий під час зустрічі став порядок подання на державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання. Для того, щоб тут з’явився текст помилки, виділіть його мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Максимальний розмір виділеної фрази — не більше символів.

№ 996 (далі – Типового положення) та Положення про Громадську раду при Міністерстві юстиції України затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 травня 2021 року №1660/5, повідомляємо про проведенняУстановчих зборів для формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України 17 грудня 2021 року. С.Петренко проінформувала присутніх представників громадських організацій, членів громадської ради про новації законодавства у сфері реєстрації громадських та благодійних організацій, інших громадських формувань, про зміни порядку їх реєстрації, нові можливості для розвитку інститутів громадянського суспільства тощо. Крім того, присутні на засідання представники громадських об’єднань мали змогу отримати підготовлені реєстраційною службою інформаційні матеріали, пам’ятки з питань реєстрації громадських організацій, порядку реєстрації змін у складі керівних органів, змін до статутних документів тощо. Створюємо ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства та представників державних органів.

Кабмін Звільнив Заступника Міністра Юстиції

Протокол громадської ради Міністерства юстиції складається з опису порядку денного аж на 17 пунктів. Проводимо перше засідання новообраної громадської ради та обираємо її керівних органів. — Щодо затвердження плану роботи до кінця 2021 року та підготовки проекту плану роботи Громадської ради при ДРС на 2022 рік.

Back to list